فروشگاه آمازون

شرکت آمازون پس از سال‌ها فعالیت در دنیای مجزای، این بار تصمیم گرفته است تا فروشگاه فیزیکی خود را کلید زند. به گفته خانم ژانین تاکالا سخنگوی بخش فروشگاه های فیزیکی آمازون، خرید آنلاین بسیار راحت و آسان است و امروزه همه این کار را انجام می‌دهند. اما ما می‌دانیم هنوز مشتریانی دوست دارند وارد فروشگاه شوند و قبل از خرید کالای خود، آن را لمس کنند.

آمازون

ژانین تاکالا، سخنگوی بخش فروشگاه‌های فیزیکی آمازون

آمازون به‌سختی چشم خود را بر بخش عمده محصولات فروشگاه آنلاین خود بسته است و تنها محصولات محدود و پرطرف‌دار خود را در مکانی به وسعت 4000 فوت مربع قرار داده است، بااین‌حال این فروشگاه فیزیکی چهار ستاره نوظهور توانسته است رقیب جدی برای سایر خرده‌فروشان محسوب شود.

نام فروشگاه 4 ستاره آمازون اشاره به محصولاتی دارد که توانسته‌اند حداقل 4 ستاره رضایت و محبوبیت را از نگاه کاربران کسب کنند. این محصولات را بخش‌های کتاب، لوازم آشپزخانه، اقلام فصلی، لوازم الکترونیکی، اسباب‌بازی و محصولات داخلی آمازون تشکیل می‌دهد.

فروشگاه آمازون

همه‌چیز در فروشگاه آمازون دارای رتبه چهار ستاره و یا بالاتر می‌باشند و جالب است بدانید تیکت قیمت هر یک به‌صورت الکترونیکی تغییر می‌کند و قیمت آن‌ها به‌روز می‌شود. در کنار قیمت محصول قیمت عضویت prime نیز دیده می‌شود که ویژه افراد عضو می‌باشد که قیمت آن کمی پایین‌تر و برابر قیمت آنلاین محصول در وب‌سایت آمازون است. از طرفی آمازون یک دوره رایگان 30 روزه برای افرادی که عضو نیستند قرار داده است تا این‌گونه در فروشگاه ثبت‌نام کنند و بلافاصله از قیمت prime استفاده کنند.آمازون

از محصولاتی که در این فروشگاه دیده نمی‌شود می‌تواند به مواد غذایی و اقلام بزرگ اشاره نمود که فضای بسیار زیادی می‌گیرند. آنچه مشخص است آمازون می‌خواهد از فضای خود بیشترین بهره را ببرد و آن را با کالاهای بیشتری چیدمان کند.

آمازون محصولاتی را در فروشگاه فیزیکی خود ارائه می دهد که مشتریان واقعا آنها را دوست دارند و از طرفی با اطلاع رسانی از میزان ستاره و نسبت محبوبیت آنها از نگاه سایر مصرف کنندگان، فروش  این دسته از محصولات را بصورت چشم گیری افزایش می دهد.

فروشگاه آمازون

در فروشگاه آمازون می توانید قبل از خرید محصول به نظر سایر مصرف کنندگان که در کنار آن محصول نمایش داده است توجه کنید و با اطمینان خاطر به خرید خود ادامه دهید.

دیجیتال مارکتینگ

فروشگاه های 4 ستاره آمازون نیز همانند فروشگاه های اپل بیشتر از اینکه شبیه به فروشگاه باشند همانند یک نمایشگاه عمل می کنند و کاربران می توانند قبل از خرید محصول آن را تست کنند و با یک تجربه کاربرپسند به خرید خود ادامه دهند.

فروشگاه آمازون

پرداخت محصولات به‌صورت لحظه‌ای و از طریق اسکن کد QR و یا کارت اعتباری انجام می‌گیرد. به‌ندرت در این فروشگاه از پول کاغذی استفاده می‌شود. بااین‌حال ثبت سفارش در این فروشگاه از طریق انواع روش‌هایی همچون آمازون پی، آمازون کش، ویزا، مستر، دیسکاور و امریکن اکسپرس انجام می‌گیرد.

 

فروشگاه آمازون

آنچه در آمازون 4 ستاره می‌گذرد

آمازون 4 ستاره یک فروشگاهی است که به مشتریان در کشف محصولاتی که دوست دارند کمک خواهد کرد. یک فروشگاه فیزیکی که از مجموعه‌ای مرتب محصولات برتر وب‌سایت آمازون انتخاب گردیده است. که هر کس در آرزوی داشتن آن‌ها است.

در این فروشگاه از میزهای موازی استفاده‌شده است که با بهترین محصولات آمازون (4 ستاره و بالاتر) چیدمان شده است، وجود محصولات مکمل در کنار یکدیگر میزان خرید مشتریان را افزایش می‌دهد.

آمازون

اطلاعات کافی در مورد هر محصول، نمایش نظرات سایر مصرف‌کنندگان و همچنین تشویق کاربران به لمس و آزمایش محصول ، تجربه رضایت بخشی را برای مشتریان به یادگار خواهند گذاشت.

 

آمازون

اشاره به دلیل خرید یکی از اهرم‌های قوی برای متقاعدسازی مشتریان منطقی به شمار می‌رود گاهی چند جمله معرفی و مزایایی که در کنار محصول قرار می‌گیرد بسیار قدرتمندتر از ساعت‌ها تحقیق برای شناسایی و خرید محصول خاصی عمل خواهد کرد.

 

جادوی مغازه های پر فروش