جذب مشتری در کسب و کارهای نوپا

امروزه مردم برای خرید هر محصول گزینه‌های بسیاری دارند. پس اگر شما یک کسب‌وکار نوپا دارید یعنی فروشگاه یا مغازه خود را به‌تازگی افتتاح کرده‌اید، مطمئناً برای باقی‌ماندن در این بازار رقابتی باید تبلیغات داشته باشید. اما خب نه هر نوع تبلیغاتی! در این ویدئو یکی از بهترین روش‌های جذب مشتری ( تخفیف جذب ) را توضیح می‌دهم. 

 

در هر کسب‌وکاری یک سری مشتری‌های وفادار وجود دارد و اگر شما تازه‌کار هستید و می‌خواهید محصول جدیدی را ارائه دهید مطمئناً نمی‌توانید  این افراد را به‌عنوان مشتری‌تان بدانید. چون این دسته از اشخاص سالیان سال است که از یک دسته محصول خاص استفاده می‌کنند و آزمون خطاها را روی آن محصول پس داده‌اند و نسبت به آن رضایت کافی دارند پس این گروه برای امتحان محصول جدید ریسک نمی‌کنند و حاضر نیستند جنس جدیدی را جایگزین قبلی کنند.

در این شرایط بهترین حالت این است که از تخفیف جذب استفاده کنید یعنی اینکه محصولتان را با حاشیه سود پایین و یا حتی بعضی مواقع ضرر ارائه دهید. در اینجا می‌توان گفت محصول خود را رایگان می‌دهید. حال به‌جای هزینه تبلیغات با تخفیف‌های رایگان این فرصت را به مشتری می‌دهید که محصول شما را امتحان کند و اگر محصول شما متمایز از رقبا باشد و حرفی برای گفتن داشته باشد مطمئن باشید در خریدهای بعدی جبران ضرر تخفیفات خواهد شد.

پس اگر شما کسب‌وکار نوپایی دارید بیایید به‌جای تبلیغات از تخفیف جذب و ارائه محصولات رایگان استفاده کنید و یا حتی‌الامکان یک درصد چشمگیری روی محصولاتتان اعمال کنید و این امکان را برای مشتریان وفادار رقبای خود ایجاد کنید تا محصول شما را امتحان کنند و به مشتریان محصول شما بپیوندند.

تماشای این ویدیو را از دست ندهید…

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *