خانم ها در خرید

مشکلات مشتری‌ هایتان را در هنگام خرید بشناسید و برایشان راه حل قرار دهید تا خرید را برای آنها آسان کنید و اینگونه فروش خود را افزایش دهید.

 

اگر کسب‌و‌کار شما با خانم‌ها در ارتباط است شما باید یک پلنی طراحی کنید تا ببینید عملا مشکلات آنها در خرید چه چیزهایی هست و آن را در کسب‌و‌کار خودتان بکار بگیرید.

یکی از این مشکلات این است که آنها نمیتوانند اجسام سنگین را حمل کنند ممکن است یک خانم بتواند 20 تا 30 کیلو یک وسیله‌ای را بلند کند ولی حمل آن تا درب خودرو یا خانه‌اش بسیار سخت است.

پس اگر شما با صنف خانم‌ها سرو کار دارید و اجناسی که می‌فروشید از حجم بالایی برخوردار می‌باشند، در این حالت باید شرایطی را فراهم کنید که خودتان و یا کارمندی که برایتان کار می‌کند آن وسیله سنگین را تا درب خودرو  خانم حمل کند و یا حتی سرویسی به او بدهید که آن محصول را تا درب خانه ارسال کنید.

ببینید شما اگر بدانید که مشکلات مشتری‌ که از شما خرید میکند چه می‌باشد و آن مشکلات را برطرف کنید به طور مثال مشکلات پرداختی یعنی اینکه شما پرداخت را برای آنها آسانتر کنید تماما اینها دست به دست هم میدهد تا تعداد افرادی که وارد مغازه شما میشوند بیشتر شود و سودآوری مغازه شما افزایش پیدا کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *