اشتباه بزرگ در تخفیف دادن

در این ویدئو می‌خواهیم در مورد تبلیغات هدفمند صحبت کنیم می‌خواهیم ببینیم چطور می‌توانیم از تبلیغات و تخفیفات هدفمند استفاده کنیم که حاشیه سود بیشتری را برای ما رقم بزند.

مثلاً در یک رستوران شما تصمیم می‌گیرید از غذای روز استفاده کنید معمولاً غذای روز نسبت به غذاهای دیگر قیمت پایینی دارد و شما به‌قصد اینکه تعداد مشتری بیشتری که از طبقه خاصی برخوردارند را وارد مغازه خودتان کنید از غذاهای روز استفاده می‌کنید.

در اینجا مشکلی که پیش می‌آید این است که ما غذای روز را در ساعاتی قرار می‌دهیم که مشتری‌هایی که حاضرند بابت یک غذا پول کامل بدهند آنها هم وسوسه می‌شوند از غذاهای روز یا غذاهای تخفیف خورده استفاده کنند.

پس اگر شما تبلیغات هدفمندی داشته باشید و از تخفیفات هدفمندی استفاده کنید می‌توانید فقط روی طبقه خاص متمرکز شوید و شرایط آن تخفیف را برای افرادی که حاضرند پول کامل پرداخت کنند سخت‌تر کنید.

کافی است شما بیایید آن غذا را در ساعت 3 بعدازظهر ارائه بدهید توی این زمان افرادی که حاضرند پول کامل پرداخت کنند منتظر نمی‌مانند تا آن غذا را خرید کنند این‌گونه شما روی افراد خاصی که از لحاظ بودجه‌ای در سطح پایینی قرار دارند متمرکز می‌شوید.

پس با هدفمند کردن تبلیغات خود شما می‌توانید مشتری‌های جدیدی به مجموعه‌تان اضافه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک اثر ناب دیگر!  چگونه شغل خود را زندگی کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *