چگونه در مسیر دلسرد نشویم؟

موفقیت حق شما است و هر کسی لایق و شایسته رسیدن به موفقیت است. ما باید یاد بگیریم که چگونه موانع را کنار بگذاریم و سعی کنیم به جایگاهی که در زندگی خود می‌خواهیم برسیم.

 

 

نه گفتن به کاری که دوستش دارید ولی در آن مهارت کافی ندارید بسیار دردناک است و این امر باعث می‌شود همیشه خودتان را سرزنش کنید که چرا در کاری که به آن علاقه‌مند هستید استعداد و مهارت ندارید.

اینجاست که شخصیت متغیر به کمکتان می‌آید. با داشتن شخصیت متغیر شما باتمرین، تلاش و پشتکار  یقیناً به هدف و کار ایده آل خود خواهید رسید بدون آنکه نیاز باشد سالها خودتان را بخاطر عدم انجام آن کار ملامت کنید.

درنتیجه خیلی به شخصیت ثابتتان اکتفا نکنید و استعدادهایی که به صورت ذاتی در شما قرار دارند را ملاک قرار ندهید و با تکیه بر شخصیت متغیرتان به جایگاهی که دوست دارید برسید.

در مرحله بعدی شما باید نقطه شروعتان را طوری تعیین کنید که جایگاه شما با میزان مهارتتان برابر باشد و این فرصت را بدهید که این دو با هم رشد کنند. در غیر این صورت در طی مسیر دچار استرس و نگرانی خواهید شد.

از خودتان بازخورد بگیرید. موفقیت امروزتان را با دیروزتان مقایسه کنید و پیشرفت خود را نسبت به قبل ببینید، هرگز خودتان را با جایگاهی که قرار است در آینده به آن برسید مقایسه نکنید تا دلسرد نشوید و زنجیره تلاشتان پاره نشود.موفقیت گام به گامتان را نسبت به قبل تا به امروز مشاهده کنید حتی اگر این پیشرفت کوچک باشد باعث می‌شود پله  پله به جایگاهی که مد نظرتان است نزدیک شوید.

یک اثر ناب دیگر!  عوامل موفقیت در رستوران داری

به کمک این سه عامل شما در مسیر درست قرار خواهید گرفت

ادامه این ویدیو را از دست ندهید… با ما همراه باشید…

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *