3 آهنربای قوی برای فروش بیشتر به خانم ها

فروش بیشتر به خانم‌ها به روش هتل داری!

تفاوت فروش به مردان و زنان از آنجایی منشأ می‌گیرد که انسان‌ها نسبت به نوع جنسیت دارای یک سری رفتارهای مشترکی در خرید هستند که با برجسته نمودن این نوع رفتارها در محصول و خدمات خود می‌توانید سیل عظیمی از مخاطبان را به سمت کسب‌وکار خود جذب کنید. کاری که هتل‌ها در چند دهه قبل به آزمون‌وخطای آن پرداختند و با پیاده‌سازی الگوهای مشترک خانم‌ها در خرید، باعث فروش بیشتر به خانم‌ها شدند.

ایجاد امنیت در فروش به خانم ها

زمانی که یک آقا شماره اتاق خود را با صدای بلند به متصدی هتل می‌گوید، این موضوع چندان برای او اهمیتی ندارد تا حضاری که در لابی هتل قرار دارند پی به شماره اتاق او ببرند. اما برای یک خانم مخصوصاً اگر تنها سفرکرده باشد احساس عدم امنیت را ایجاد می‌کند. از این خاطر هتل‌ها بر روی کلید اتاق شماره آن را حک کرده‌اند تا خانم‌ها مجبور نشوند در مقابل سؤال متصدی هتل، شماره اتاق خود را اعلام کنند.

یکی از روش‌های افزایش فروش به خانم‌ها ایجاد حس امنیت در آن‌ها است. ازآنجایی‌که خانم‌ها ازنظر فیزیکی نسبت به آقایان از قدرت کمتری برخوردارند تمایل آن‌ها به امنیت پررنگ‌تر است. بنابراین اگر بتوانید در کسب‌وکار خود حس امنیت را در خانم‌ها تقویت کنید منجر به جذب بیشتر خانم‌ها به کسب‌وکار شما می‌گردد. برای این منظور کافی است برخی از موارد زیر را به‌کارگیرید.

  • خانم‌ها نسبت به هم‌جنس خود احساس امنیت بیشتری دارند، بنابراین در برخی از تجارت خاص و مرتبط از نیروی خانم استفاده کنید
  • راهروهای باریک که احتمال برخورد با یکدیگر وجود دارد را فضای بیشتری به آن اختصاص دهید. چیدمان خود را بافاصله قرار دهید.
  • اتاق تعویض لباس، علاوه بر بزرگ بودن احساس حفاظت کامل را انتقال دهد.
  • تجمع آقایان در ورودی مغازه و گپ و گفتگوی آن‌ها داخل مغازه را تا می‌توانید کم کنید.

پاکیزگی در فروش به خانم‌ها

در جذب خانم‌ها به خرید می‌توانید از رفتار مشترکی بهره‌مند شوید که در افزایش فروش به خانم ها کمک شایانی به شما خواهد کرد. صاحبان هتل‌ها به این موضوع واقف‌اند که خانم‌ها برای تمیزی اتاق و سرویس بهداشتی اهمیت بیشتری نسبت به‌ظاهر و بنای هتل قائل‌اند. بنابراین اگر کسب‌وکار شما باخانم‌ها سروکار دارد از تمیزی شیشه‌های ویترین، گوشه‌های مغازه و گردگیری روزانه اطمینان حاصل کنید.

اگر رستوران دارید تمیزی سرویس بهداشتی و آینه آن تأثیر مستقیمی به طعم غذای شما می‌بخشد. اگر برخی از کارکنان داخل آشپزخانه را خانم‌ها تشکیل می‌دهند عکس آن‌ها را در سالن قرار دهید، آشپزخانه‌ای که در آن خانم باشد، غذا تمیز،لذیذ و سالم تصور می‌شود.

حجم و وزن مجاز

در فروش به خانم‌ها باید در نظر داشته باشید که حجم و وزن یک محصول می‌توانند تأثیر مستقیمی در تصمیم‌گیری خرید آن‌ها ایجاد کند. ممکن است خانمی بتواند یک جسم 20 کیلویی را از روی زمین بلند کند اما حمل آن تا خودرو و یا منزل او کار دشواری است. بنابراین اگر محصولات شما از وزن و حجم بالایی برخوردار است، برنامه‌ای برای حمل آن تا خودرو خانم‌ها پیاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *